Rozwijanie pasji

null
Nasza szkoła jest miejscem odnajdywania i rozwoju własnych pasji oraz dobrego przygotowania do późniejszych studiów, zgodnie z indywidualnymi zainteresowaniami.

Można zapisać się na kółko antropozoologiczne/ zwierzęce, na zajęcia szkolnego teatru, na włoski, kółko matematyczne, filmowe, czy wiedzę o społeczeństwie i psychologię społeczną. Umożliwiamy wzmacnianie uczniowskich pasji przez indywidualizację nauczania. 

Wszystkie klasy pierwsze mają profil ogólny, a już od drugiej klasy rozszerzamy wybrane przedmioty. 

zajecia-dodatkowe1

Spróbuj czegoś, co cię zainteresuje

null

Zajęcia, na które zapraszamy odbywają się w trybie warsztatowym lub seminaryjnym.

Uczestnictwo w nich jest aktywne!

 

TEATR SZKOLNY

Zapraszam chętne osoby uczniowskie i nauczycielskie w poniedziałek, dnia 27 marca o g. 14.20 na kilkuminutowe spotkanie informacyjne grupy teatralnej. Następnego dnia, o g. 15 zaczynamy cotygodniowe regularne spotkania.

Grupa teatralna startuje na nowo w Międzynarodowy Dzień Teatru. Będziemy spotykać się raz w tygodniu na półtorej godziny. Wystawimy pierwszy spektakl w grudniu, a 16 czerwca zaprezentujemy przygotowaną wspólnie etiudę. Zapraszam Was do wspólnej pracy, zabawy, poznawania siebie samych, siebie nawzajem, przełamywania własnych ograniczeń, do odwagi wyrażania, do odwagi tworzenia, do wspierania się i tworzenia razem teatru partycypacyjnego, angażującego. Każda osoba znajdzie tu swoje miejsce – czekamy na osoby do działań artystycznych, technicznych, twórczych, krytycznych, organizacyjnych i wszelakich.

Do wakacji odbędzie się 10 półtoragodzinnych spotkań. Próby będą odbywać się we wtorki o godzinie 15. Kontakt: Bogumiła Kółkiewicz b.kolkiewicz@lm.org.pl

 • null
  PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA

  Maciej Przybyliński

 • null
  WOS

  Maciej Przybyliński

 • null
  TEATR

  Bogumiła Kółkiewicz

 • null
  KÓŁKO FILMOWE

  Maciek Tyburski

 • null
  KÓŁKO ZWIERZĘCE /

  ANTROPOZOOLOGICZNE

  Agata Patalas